Znajdujesz się tutaj:

Skutery wodne wynajem

Opublikowano:
23 stycznia, 2020

Skutery wodne wynajem Mazury

Jeśli i Ty zastawiasz się jak spędzić cudowne chwile, na gdy już odwiedzisz Mazury koniecznie pomyśl o tym, by na swojej mapie zwiedzania zapisać uroczą miejscowość Mikołajki. Mikołajki to miejscowość obok której możesz wynająć nasze wspaniałe skutery wodne See Doo. Skutery wodne na wynajem od EVERAL mają moc 90 km, rozpędzają się do ponad 83 km/h - jest to prędkość w zasadzie niedostępna dla motorówek czy innych standardowych pływadeł. Skutery wodne wynajem Mikołajki to pomysł na organizację wspaniałego dnia podczas Twojego urlopu czy też firmowej imprezy integracyjnej.  Nasza flota skuterów na wynajem pozwala na organizację spotkań integracyjnych dla nawet 10 osób jednocześnie. Skutery wodne na wynajem to jednak nie wszystko, co znajdziesz w naszej wspaniałej flocie na wynajem. 10 osobowy RIB z silnikiem suzuki, jachty żaglowe i motorowe, a to wszystko na wynajem: na dzień, na godzinę, na tydzień.

Nasza propozycja na wynajem skuterów wodnych Mazury skierowana jest także do osób prywatnych, które mają ochotę poczuć adrenalinę, prędkość czy też doskonale się bawić na wodzie pływając na skuterach wodnych po mazurskich jeziorach. Jeśli tylko bardzo chcesz wynająć skuter wodny na Mazurach, chcesz zabrać swoich przyjaciół czy przyjaciółki na pełen emocji i adrenaliny dzwoń do nas 600 011 773 i rezerwuj termin na wynajem skuterów wodnych.

Skutery to także doskonała atrakcja na imprezy firmowe i sezonu pikników. Podczas przygotowań do imprez na świeżym powietrzu nie zapominaj o naszych skuterach na wynajem Mazury. Organizatorzy wszelkich wydarzeń jak pikniki firmowe, imprezy integracyjne poszukujący ciekawych rozwiązań związanych z atrakcjami na imprezy powinni jak najszybciej rezerwować termin. Atrakcje w naszym odczuciu są jednym z najważniejszych elementów związanych z przygotowaniem udanego spotkania integracyjnego.

Planując wyjątkowe wydarzenie firmowe warto z pewnością wziąć pod uwagę atrakcje wodne. Jako najpopularniejsze z nich mogę z czystym sumieniem polecić skutery wodne. Wynajem skuterów wodnych na imprezy integracyjne czy spływy firmowe to dostarczenie gościom ogromnej dawki pozytywnych emocji związanych z wodą, prędkością czy słońcem.  Wynajem skuterów wodnych na imprezy integracyjne wiąże się jednak z pewnymi ograniczeniami. Jak zapewne wiesz, nie każdy uczestnik spotkania może pływać skuterem wodnym. Sam wynajem skuterów wodnych to sprawa bardzo prosta. Wystarczy zadzwonić do firmy eventowej EVERAL albo jakiejkolwiek innej agencji eventowej i zamówić skutery wodne na planowane imprezy integracyjne. Pływanie skuterem wodnym wymaga jednak uprawnień sternika. Aby je uzyskać należy zadać egzamin. Są jednak pewne alternatywy, które umożliwiają nam korzystanie ze skuterów wodnych na imprezach firmowych. Należy zadbać, aby zamówić nie tylko taką usługę jak skutery wodne wynajem, ale także instruktora czy wydzielenie akwenu na potrzeby planowanej imprezy ze skuterami wodnymi. Wydzielenie akwenu to nic innego jak uzyskanie odpowiednich zgód w urzędach, aby wybrany odcinek jeziora zamknąć tylko i wyłącznie na potrzeby planowanej czy organizowanej przez nas imprezy integracyjnej czy pikniku firmowego.

Skutery wodne wynajem Zegrze

Bardzo ważne jest, aby wynajem skuterów wodnych przeprowadzić z głową. Koniecznie zadbajcie by organizator zapewnił wydzielenie wspomnianego wcześniej akwenu, kamizelki asekuracyjne dla wszystkich uczestników oraz niezbędne przeszkolenie. Kolejną bardzo ważną rzeczą, na którą my zwracamy uwagę, gdy świadczymy usługę skutery wodne wynajem jest niezbędne przeszkolenie na sucho. Jest to czas, gdy na spokojnie wyjaśniamy chętnym uczestnikom zasady działania skuterów oraz podstawowe zasady BHP. Wynajem skuterów wodnych na imprezy to doskonały pomysł, aby dostarczyć pozytywnej adrenaliny, ale koniecznie zadbajcie by było to bezpieczne.

Powyżej przedstawiłem zalety wynajmowania skuterów wodnych na imprezy integracyjne. Skupiłem się zdecydowanie na organizacji pływań po torze. Warto jednak pamiętać, że na skuterach wodnych można także organizować spływy firmowe rzekami czy rejsy np. z Warszawy na Mazury. Wynajem skuterów wodnych to dopiero początek wielkiej motorowodniackiej przygody. Przeżyj ją razem z nami!

Jeśli nie masz patentu aby pływać skuterem wodnym na wynajem koniecznie nam to powiedz. W ramach współpracy możemy zagwarantować opiekę instruktora i szkolenie motorowodne podczas twojego wynajmu skuterów wodnych.

 

Polecane Artykuły

Potrzebujesz więcej informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja: xseox.pl
crossmenu