Znajdujesz się tutaj:

Mobilny escape room

Opublikowano:
18 kwietnia, 2019

Mobilny escape room

Jeśli poszukujesz pomysłu na ciekawą atrakcję podczas organizowanej konferencji lub imprezy integracyjnej to koniecznie pomyśl o organizacji mobilnego escape roomu. Stanowi on doskonałą atrakcję na planowane przez Ciebie wydarzenie. Mobilny escape room to nic innego jak pokój zagadek stworzony według określonego scenariusza, w którym organizatorzy umieszczają szereg tematycznych łamigłówek układających się w ciąg logiczny, a rozwiązanie, których może doprowadzić Ciebie i Twój zespół do opuszczenia pokoju. Nasze pokoje nie są oczywiście zamykane w dosłownym tego słowa znaczeniu, są w 100% bezpieczne i w każdej chwili można z nich wyjść. Oficjalnie jednak pilnuje ich przerażający Smok.

Planując organizację atrakcji w postaci Escape room koniecznie weź pod uwagę liczebność swojej grupy czy ich preferencje, które mogą im ułatwić bądź utrudnić rozwiązywanie przygotowanych zagadek.  Organizowane przez nas escape roomy mogą mieć charakter czysto rozrywkowy lub też mogą posłużyć do promocji, tzw. Lokowania produktu.

Scenografia w escape roomie

Podczas organizacji rozrywkowych pokoi zagadek wykorzystujemy nasze zaplecze scenograficzne, które stanowi doskonałe tło organizowanego eventu. Za pomocą scenografii jesteśmy w stanie przygotować nasz mobilny escape room, tak, aby po wejściu do niego goście odnieśli wrażenie, że przenieśli się do filmu czy gry.  Na dzień dzisiejszy posiadamy bardzo rozbudowaną scenografię do pokoi tematycznych organizowanych w oparciu o takie tematy jak: PRL, Podróżnik, Szalony Matematyk, Fabryka Zabawek św. Mikołaja, Antykwariat czy Piraci ze Szmaragdowej Krainy.

Escape room a lokowanie produktu.

Organizując escape room w oparciu o produkty klienta, stosując tzw. lokowanie produktu kreujemy scenariusz, który aktywnie pozwala wykorzystać dostarczone przez organizatora eventu materiały.  Tworząc scenariusz escape roomu nastawionego na lokowanie pozyskujemy od Organizatora informacje dotyczące produktu i staramy się je wykorzystać, tak, aby możliwie szeroko pokazać zastosowanie czy zalety promowanego przedmiotu. Bardzo często lokowany produkt czy przedmiot stanowi tło scenograficzne czy podstawę rozwiązania najważniejszej zagadki w pokoju.

Czas gry w mobilnym escape roomie.

Mobilny escape room ma zazwyczaj mniejszą powierzchnię niż standardowe pokoje zagadek, zlokalizowane w dedykowanych do tego przestrzeniach. Nie mniej jednak stwarzamy naszym gościom możliwość, aby gra w takim escape roomie toczyła się także przez godzinę. Jesteśmy jednak zdania, że najbardziej optymalny czas trwania jednej rozgrywki to między 20 a 30 minut.  Nasze pokoje zagadek możemy przygotować w przestrzeniach w obiektach, np. w Sali konferencyjnej czy w pokoju, a także podczas pikniku firmowego z wykorzystaniem naszych mobilnych, escapowych namiotów.  W pokojach stosujemy podgląd na żywo, a z operatorem uczestnicy mogą się kontaktować za pomocą łączności radiowej.

Szukasz mobilnego escape roomu, zależy Ci na najwyższej, jakości usługi? Koniecznie, już dziś skontaktuj się z EVERAL.

Polecane Artykuły

Potrzebujesz więcej informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja: xseox.pl
crossmenu