Znajdujesz się tutaj:

O
Nas

Jesteśmy doświadczonym organizatorem eventów, działającym na rynku MICE od 2005 roku. Specjalizujemy się w obsłudze wydarzeń korporacyjnych, a tuż przed pandemią otworzyliśmy jedyną na Mazowszu Bazę Pontonową, oferującą spływy oraz imprezy dla grup firmowych do 70 osób i gości indywidualnych. Ponadto, ustanowiliśmy Rekord Polski w kategorii sprzątania rzek. W portfolio naszych realizacji znaleźć można m.in. rebranding firmy Eiffage Budownictwo, szereg konferencji i wyjazdów integracyjnych dla Allianz, spotkań networkingowych dla Coca Coli. Bardzo często wpieramy inne agencje eventowe dostarczając atrakcje na organizowane przez nie wydarzenia.

Miarą naszego sukcesu jest zespół, który tworzy EVERAL. Jest on zaangażowany i pełen pasji, nastawiony na sukces i otwarty na wszelkie życzenia klientów. Wyróżnia nas magazyn pełen sprzętu na eventy. Posiadamy własne nagłośnienie, oświetlenie, nie duże sceny czy sprzęt do team buildingu, a także dmuchane tory przeszkód areny do rywalizacji czy pneumatyczne gry zespołowe jak bumperball, boisko piłkarzy na uwięzi, laser tag, archery tag. Organizujemy gry scenariuszowe czy wyprawy na rowerach hybrydowych. Własne atrakcje pozwalają nam realizować gry terenowe, imprezy scenariuszowe, pikniki czy też wieczory tematyczne bez korzystania z usług podwykonawców. To daje nam pełną autonomię w kwestii realizacji projektów od strony technicznej. Ważnym elementem naszego sukcesu jest również kreatywne podejście do otrzymywanych briefów. Naszym klientom umożliwiamy zamianę atrakcji w przypadku złej pogody i utrzymanie pełnego zadowolenia z realizowanych wydarzeń.

Systematycznie rozwijamy nasz dział kreatywny. Szkoląc się i uczestnicząc w targach znamy trendy i staramy się wyprzedzać potrzeby naszych klientów. Zamierzamy zmieniać postrzeganie nas przez branżę. Zależy nam, abyśmy byli kojarzeni nie tylko z atrakcjami, ale również jako organizator konferencji. W roku 2023 nasze doświadczenie zostało zauważone i otrzymaliśmy Certyfikat Rekomendacji Mazovia Conwention Bureau, stworzony przez naszą Fundację produkt otrzymał Nagrodę Najlepszy Produkt Turystyczny Mazowsza.

Tworzymy rozpoznawalną markę, która zyskała już grono zaufanych i stałych klientów. Klienci kojarzą nas głównie z dostawcą atrakcji na eventy, ale wciąż pracujemy nad zmianą tego postrzegania. Jesteśmy małą agencją eventową o ugruntowanej pozycji na rynku i rozpoznawalnym logo. Jesteśmy godni zaufania i systematycznie zwiększamy grono zaufanych klientów.

 

Poznaj Nasz  zespół

  • Piotr Dutkiewicz
    Znany również jako Pan od Eventów, ponieważ razem z resztą załogi potrafi stworzyć i powołać do życia najbardziej spektakularne programy eventowe w Polsce. Niezwykle zaangażowany i pełen pomysłów, działa w branży już od 1999 roku! Jego pasją jest nie tylko agencja eventowa, ale również żeglowanie – spotkać można go zarówno na słodkich, jak i słonych wodach. Ceni sobie dobrą kuchnię, piękne miejsca oraz, w okresie zimowym, możliwość jazdy na nartach.
  • Anna Łyszczarz
    Jej największą pasją są sporty ekstremalne i praca w eventach. Uwielbia wszystko co niebezpieczne, ryzykowane i generuje adrenalinę i przyśpiesza bicie serca. W wolnym czasie żegluje, biega wałem wiślanym i gra na gitarze. Jej specjalnością są konferencje i lubi, kiedy wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Aktualnie lubuje się w gotowaniu zdrowych potraw, a także poszerza swoje kolekcje – szpilek i spinek do włosów. Zawsze pełna miłości do psów i chętna do podróży i wszelkich wariactw.
  • Michał Antoniewski
    Michał uwielbia motoryzację, godzinami może zmieniać klocki samochodowe. Jego kolejną pasją są imprezy, szczególnie te wieczorne. Uwielbia wielogodzinne próby i programowanie świateł. Na systemie DMX zna się jak mało kto. Nieoceniona prawa ręka zespołu agencji eventowej EVERAL, który wspiera zarówno w codziennych sprawach jak i przedsięwzięciach z zakresu "cuda na dziś". Wolny czas spędza nad morzem. Najbardziej lubi te zimne, w północnych rejonach Europy.

Potrzebujesz więcej informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja: xseox.pl
crossmenu