Znajdujesz się tutaj:

Imprezy Świąteczne

Opublikowano:
24 września, 2019

Imprezy świąteczne dla firm

To już najwyższy czas aby zaplanować świąteczne imprezy integracyjne dla firm. Jeśli chciałabyś, aby i Twoja firma miała niezapomniane christmas party, jeśli podczas spotkania chciałbyś poczuć zapach świeżej choinki, poczuć magię świąt, zaplanować bożonarodzeniowe zabawy integracyjne to już dziś dołącz do najbardziej wymagających Gości firmy EVERAL. Zaplanuj z nami świąteczną kolację firmową, bożonarodzeniowe wyjście integracyjne czy niesamowite astracje podczas grudniowej imprezy firmowej.

Dlaczego imprezy świąteczne warto planować wcześniej?

Planując imprezę świąteczną z odpowiednim wyprzedzeniem masz szansę na zdecydowanie większy wybór w zakresie oferty, którą przygotowały dla Ciebie restauracje, możemy znaleźć Ci znacznie ciekawszą propozycję cateringu czy też masz szansę na zdecydowanie bardziej integracyjne firmowe zabawy. Wybór miejsca na imprezę świąteczną nie powinien być przykładowy, ofertę którą otrzymasz należy przeanalizować pod kątem dostępności miejsc parkingowych, zróżnicowania cateringu czy smaku potraw, które na święta przygotowała dla Ciebie,

Czy początek listopada to dobry czas na planowanie imprezy świątecznej?

Biorąc pod uwagę np sytuację w mieście Warszawa, początek listopada to bardzo późny czas by zajmować się poszukiwaniem miejsca na spotkanie grudniowe z okazji świąt. Od strony organizatora odpowiednia ilość czasu na poszukiwania miejsca na święta "dla firmy" to co najmniej trzy do czterech miesięcy. Jest to odpowiednia ilość czasu by zająć się organizacją miejsca, cateringu, atrakcji czy upominków dla pracowników.

Świąteczne imprezy firmowe

W okresie Bożego Narodzenia bardzo popularne są świąteczne imprezy firmowe. Święta w Polsce to czas magiczny, sprawdź już dziś na jakie zestawy atrakcji możesz liczyć, co możesz robić podczas imprez świątecznych czy organizując spotkania firmowe w okresie zimnego i zazwyczaj szarego grudnia. Koniecznie zapytaj nas o dekoracje na Twoje spotkanie, pomyśl co chciałbyś zobaczyć na świątecznym stole, jakie atrakcje rozbawią i zadowolą Twoich Gości. Pamiętaj, że świąteczne imprezy firmowe bardzo się różnią od świątecznych spotkań w gronie rodziny.

Jakie są imprezy świąteczne dla firm?

Świąteczne imprezy firmowe to spotkania zazwyczaj w porze wieczornej. Od kilku lat zauważalny jest trend, w którym kilkudniowe świąteczne imprezy wyjazdowe zmieniają się w wieczorne spotkanie w mieście. Warszawa to miasto w którym w grudniu w zasadzie w każdej knajpce, restauracji czy przestrzeni eventowej organizowane są imprezy świąteczne czy spotkania bożonarodzeniowe dla firm. Mnogość atrakcji dodatkowych zapewnianych gościom przez organizatorów eventów świątecznych pozwala robić podczas takich spotkań naprawdę bardzo dużo ciekawych rzeczy. Święta w Polsce to okres, podczas którego, zresztą zgodnie z obowiązującą od lat tradycją i słowami pewnej piosenki "gasną wszelkie spory", a ludzie stają się dla siebie mili, uprzejmi. Organizując imprezę świąteczną należy pamiętać, by zadbać także o osoby, które z pewnych względów na spotkanie nie mogły przyjść i np. święta spędzają gdzieś daleko w delegacji czy zwyczajnie mają dyżur w pracy.

Do dobrych praktyk należą upominki dla dzieci pracowników, paczki ze słodyczami czy drobne zabawki. Zamawiając zabawki dla dzieci należy wziąć pod uwagę ich wiek, a zamawiane zabawki powinny być uniwersalne. Idealnie nadają się do tego puzzle, układanki czy zabawki edukacyjne.

Atrakcje na imprezy świąteczne

Firmowe imprezy świąteczne to jedne z najtrudniejszych do organizacji spotkań firmowych. W zespołach pracujących w ramach firmy, wcale nie jest łatwo osiągnąć odpowiednią świąteczną atmosferę - jest zupełnie inaczej niż w domu. Tu każdy jest inny, tu każdy ma inne potrzeby czy oczekiwania. Mało tego, w strukturach organizacji bardzo dużym problemem dla organizatorów spotkań firmowych jest pochodzenie gości.

Najlepsze imprezy świąteczne są wówczas, gdy organizator zwróci uwagę, na wszystkie niezbędne składniki całego wydarzenia. Duże znaczenie ma tu kultura organizacyjna, ale także kultura poszczególnych członków zespołów. W ramach jednej firmy bardzo często pracują ludzie z całego świata. To właśnie organizator świątecznych imprez z okazji Bożego Narodzenia musi zadbać o świąteczne atrakcje, tak by wg nikogo idealny świąteczny nastrój, wspaniałe świąteczne dekoracje i świąteczne gry i zabawy integracyjne nie obraziły nikogo. Trzeba mieć na uwadze i sprawdzić czy zaproszenie Mikołaja, ozdoby na tradycyjnych stołach czy pięknie zapakowane prezenty nie są pewnego rodzaju nietaktem.

Tradycje imprez świątecznych

Bardzo ciekawą firmą tradycją podczas imprez świątecznych jest zwracanie uwagi na potrzeby innych osób. Coraz więcej firm i organizacji,wykorzystując ten magiczny świąteczny okres stara się w swoim mieście odnaleźć potrzebujące dzieci, np. z domu dziecka i zorganizować świąteczny jarmark na ich potrzeby. Podczas świątecznego jarmarku prowadzone są zbiórki, aukcje, aby dostarczyć do domu dzieci kolorowe dekoracje czy świąteczne ozdoby.

Podczas imprez świątecznych coraz częściej prowadzone są zbiórki na biedne dzieci, na świątecznym jarmarku pojawiają się licytacje prac dzieci czy zbiórki na dla biednych rodzin. To magiczny czas, czas w którym nie zabraknie z pewnością chęci podzielenia się posiłkiem zamówionym w restauracji na świąteczny event. Przecież wystarczy zamówić kilka porcji więcej. Oferta całościowo nie będzie zauważalnie droższa, a sprawisz komuś radość. Zobacz jak w łatwy sposób możesz pomóc - wystarczy, że firmowa wigilia będzie miała odpowiedni przebieg, a każdy będzie mógł poczuć tą wyjątkową świąteczną atmosferę, także dzięki Tobie czy Twojemu zespołowi. Z pewnością pomysłów na świąteczne pomaganie innym jest więcej, daj znać, i wybierz jak chcesz to zrobić by ta świąteczna atmosfera rozlała się bardzo szeroko i pozytywnie wokół Ciebie. Nie musisz tego robić dużo wcześniej, wystarczy, że całość odpowiednio zaplanujesz, a od koordynacji masz specjalistów z EVERAL. Ty będziesz się doskonale bawić i pomagać w dyskretny sposób. Jeśli potrzebujesz podpowiedzi jak pomóc innym spędzić ten czas wspaniale - w odpowiednim czasie zapytaj nas o świąteczną ofertę CSR dla firm.

Najlepsze miejsca na imprezy świąteczne

Szkoły są różne. Jedna z nich mówi, że najlepsze miejsce na świąteczne imprezy firmowe są zlokalizowane możliwie blisko firmy. Teoria ta ma na pewno tak samo dużo przeciwników jak i zwolenników. Tuż obok firmy - każdy zna drogę i wie jak dotrzeć na miejsce imprezy. Każdy kto tylko chce może wziąć udział w spotkaniu i przyjść np bezpośrednio po pracy. Ale czy oby na pewno blisko znaczy dobrze, czy oby nie lepiej świąteczną imprezę integracyjną zaplanować w innym oryginalnym miejscu, które np zlokalizowane jest troszkę dalej?

Dalej, ciekawiej, inaczej. Tradycja mówi, że maruderzy i tak na imprezę świąteczną nie przyjdą i będą narzekać, więc dajmy im ku temu powody. Wydaje mi się, że nie jest problemem, aby raz na jakiś czas zorganizować wyjazd do ciekawego miejsca. Miejsce to oczywiście musi być odpowiednie, musi pasować do świątecznego nastroju i klimatu Xmas party. Bogata oferta restauracji pozwala nasze potrzeby bardzo szeroko zabezpieczyć i zorganizować wymarzony event tak, by spędzić go w eleganckich wnętrzach.

Świąteczne imprezy wyjazdowe

Nie ważne gdzie mieści się Twoja firma, nie ma tu znaczenia czy jest to Kraków, Gdańsk, Warszawa, Poznań czy Wrocław - wszyscy kochają wyjeżdżać. Jeśli tylko możesz sobie na to pozwolić sprawdź ofertę wyjazdowych imprez świątecznych. Zobacz, że planując wyjazd poza duże miasto może być jeszcze bardziej klimatycznie i nastrojowo. Wyobraź sobie nastrojowy hotel ukryty gdzieś w lesie, skrzypiący śnieg czy kulig. Takie wspomnienia pozostają w każdym uczestniku imprez integracyjnych na bardzo długi czas. To właśnie dzięki takim spotkaniom czy wyjazdom buduje się doskonałe relacje, zawierane są firmowe znajomości, które trwają często bardzo długie lata.

Prezenty podczas X mass party!

Jeśli zastanawiasz się czy przygotować swoim pracownikom prezenty z okazji Xmass party to odpowiedź jest oczywista i twierdząca. Prezenty kochają dostawać wszyscy, prezenty niespodzianki do wspaniała rzecz. Pozwalają organizatorom spotkań firmowych zaskoczyć obdarowanych i wywołać na ich twarzach szczere uśmiechy.

Pudła prezentowe

Świetnym pomysłem na prezenty podczas imprez świątecznych są nasze pudła prezentowe pełne wspaniałości. Możesz w nich znaleźć doskonałe wino, ekologiczne przetwory czy wyjątkowe rękodzieło. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i budżetu, którym dysponujesz. Pamiętaj, że warto je zamówić odpowiednio wcześniej by były wypełnione tym czego właśnie potrzebujesz. Możesz to oczywiście zrobić na ostatnią chwilę, ale dostępność wspaniałości może być różna.

Polecane Artykuły

Potrzebujesz więcej informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja: xseox.pl
crossmenu