Znajdujesz się tutaj:

Pikniki Firmowe

Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Piknik firmowy to plenerowa forma integracji dla pracowników Organizacji, partnerów biznesowych czy też najważniejszych klientów przedsiębiorstwa. Wydarzenia te organizowane są przeważnie w okresie wiosenno - letnim lub wczesnojesiennym.

Idealne piknik firmowy powinien być pełen atrakcji, gier i zabaw, a także występów gwiazd muzycznych lub kabaretowych. Pikniki firmowe to eventy na których nie powinno zabraknąć pysznego jedzenia, najczęściej z grilla, orzeźwiających napoi i słodkich przekąsek. Pikniki firmowe to doskonała okazja do integracji zespołu, budowania relacji oraz spędzenia czasu poza biurem. To wydarzenia, które powinny na stałe wpisać się w kalendarz działań Twojej firmy.

Jest to ważne ze względu na takie aspekty jak:

  • Integracja pracowników: pikniki firmowe pozwalają pracownikom na lepsze poznanie się poza miejscem pracy. To doskonała okazja do nawiązywania relacji i budowania więzi w zespole.

  • Budowanie wspomnień i emocji podczas rywalizacji na atrakcjach czy wspólny udział w warsztatach kreatywnych.

  • Atmosfera pikniku: wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, przy dobrej muzyce i smacznym jedzeniu, sprzyja lepszemu poznaniu się i integracji między pracownikami oraz ich rodzinami.

  • Wspólnie spędzony czas: pikniki stanowią moment relaksu, w którym można oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić miło czas z ludźmi, z którymi na co dzień pracujemy.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku: firma, która dba o integrację pracowników, jest postrzegana jako odpowiedzialna i troszcząca się o swoich ludzi. Firmy które angażują się w życie swoich pracowników, często wybierane są jako miejsca w którym warto pracować.

  • Pikniki firmowe mają również pozytywny wpływ na relacje z otoczeniem biznesowym. Budowanie pozytywnych relacji z dostawcami, usługodawcami pracującymi na rzecz Organizacji to wartość którą bardzo łatwo osiągnąć stosunkowo niskim kosztem - wystarczy zaprosić przedstawicieli tych firm na organizowany piknik.

Warto inwestować w organizację pikników firmowych, aby tworzyć wyjątkowe wydarzenia, które przynoszą korzyści zarówno Twojej firmie, jak i uczestnikom. Agancja evenowa Everal wspiera Organizatorów pikników.

Potrzebujesz więcej informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja: xseox.pl
envelopephone-handsetphonecrossmenu