Znajdujesz się tutaj:

Pikniki Firmowe

Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Piknik firmowy to zorganizowana forma integracji dla pracowników firm, partnerów biznesowych czy też najważniejszych klientów przedsiębiorstwa. Organizowane są przeważnie jako event plenerowy pełen atrakcji, gier i zabaw, a także występów gwiazd muzycznych lub kabaretowych. To doskonała okazja do integracji zespołu, budowania relacji oraz spędzenia czasu poza biurem. Pikniki firmowe powinny na stałe wpisać się w kalendarz wydarzeń Twojej firmy. Jest to ważne ze względu na takie aspekty jak:

  • Integracja pracowników: pikniki firmowe pozwalają pracownikom na lepsze poznanie się poza miejscem pracy. To doskonała okazja do nawiązywania relacji i budowania więzi w zespole.

  • Budowanie wspomnień i emocji podczas rywalizacji na atrakcjach czy wspólny udział w warsztatach kreatywnych.

  • Atmosfera uroczystości: wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, przy dobrej muzyce i smacznym jedzeniu, sprzyja lepszemu poznaniu się i integracji między pracownikami oraz ich rodzinami.

  • Wspólnie spędzony czas: pikniki stanowią moment relaksu, w którym można oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić miło czas z ludźmi, z którymi pracujemy na co dzień.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku: firma, która dba o integrację pracowników, jest postrzegana jako odpowiedzialna i troszcząca się o swoich ludzi.

  • Pikniki firmowe mają również pozytywny wpływ na relacje z otoczeniem biznesowym

Warto inwestować w organizację pikników firmowych, aby stworzyć wyjątkowe wydarzenie, które przyniesie korzyści zarówno Twojej firmie, jak i uczestnikom. Agancja evenowa Everal wspiera Organizatorów pikników.

Potrzebujesz więcej informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja: xseox.pl
envelopephone-handsetphonecrossmenu