Znajdujesz się tutaj:

Xmas Party dla firm

Opublikowano:
29 listopada, 2021

Organizujemy Christmas Party 2021!

X mas party to wyjątkowe wydarzenie w każdej firmie, nie tylko dla pracowników, ale także dla ludzi współpracujących z tą firmą.

Biesiada, rozmowy, prezenty, lampki świąteczne, choinka i jemioła dzięki czemu każdy czuje tą wspaniałą świąteczną atmosferę. Wspólny posiłek przy rozmowie i śpiewaniu nie tylko kolęd.

Kto by nie chciał tak spędzić czasu w firmie?

Jeżeli dojdą do tego gry i zabawy wymagające współpracy i zaangażowania to poznanie współpracowników staje się banalnie proste. Przełoży się to na późniejszą współpracę i komfort pracy w zespołach.

Oczywiście razem z nami zorganizujesz najlepszą imprezę świąteczną jaka tylko mogła Ci się śnić. Dzięki współpracy z nami, Twoim oczekiwaniom oraz naszym propozycjom i doświadczeniu, jesteśmy pewni, iż każdy zaproszony Gość zapamięta tą imprezę na długo.

Dlaczego warto organizować imprezy świąteczne?

Imprezy świąteczne dla firm to niewątpliwie wydarzenie na które większość z pracowników czeka przez cały rok, to czas w którym nie ważnie kim jesteś, a ważne, że spędzasz czas wśród ludzi z którymi pracujesz.

Będziesz mieć okazję, by dowiedzieć się o innych rzeczy o których marzą, co robią, jak spędzają czas z rodzinami. Powiedzenie "praca Twoim drugim domem" nabiera nowego znaczenia i to pozytywnego.

Jeżeli jeszcze pracownik będzie miał możliwość zabrania rodziny ze sobą to możesz być pewien, że jeszcze bardziej przywiąże się do swojej firmy. Jeden kolega chwali się pociechami, a inny pokazuje zdjęcie nowej "fury".

Świąteczny nastrój i uśmiechy towarzyszą ludziom dookoła. Ten magiczny moment można poczuć tylko w duchu świąt, a im nas więcej tym lepiej. Przecież naszym celem wciąż jest integracja.

Jak zorganizować udane Christmas Party?

Jak zapewne wiesz, udana impreza świąteczna nie może obejść się bez kilku tradycyjnych elementów. Muzyka, śpiewy, rozmowy, dekoracje,smaczne jedzenie, uczestnicy no i oczywiście nie może zabraknąć prezentów. Nie mówimy tutaj oczywiście o jakiś wielkich i drogich podarkach. Wystarczą te najprostsze, te drobne ale od serca.

Już taki mały upominek potrafi poprawić humor największemu pesymiście. Jeśli nie wierzysz, sprawdź sam!

Imprezy świąteczne dla firm można podzielić na etapy.

Pierwszym może być łamanie się opłatkiem, poprzedzone miłymi życzeniami.

Następnym, oczekiwanym przez wszystkich będzie konsumowanie potraw wigilijnych, gdy w tle rozbrzmiewa muzyka w rytmie kolęd.

Kolejnym elementem scenariusza podczas firmowego wieczoru świątecznego może być wspólne karaoke z kolędami. Ważne, by wszyscy dostali śpiewniki i mogli zaśpiewać wspólnie kilka najbardziej znanych.

Jak mówi stara maksyma, każdy śpiewać może.

Pamiętaj, że na samym końcu zostaje najzwyklejsze biesiadowanie. Wspólne rozmowy i czas na budowanie relacji.

Dekoracje dodają nutki magii dzięki czemu można poczuć się jak w domu, a ludzie dają ciepło ducha Świąt Bożego Narodzenia. Będziecie mieć szansę stworzyć jedną wielką rodzinę firmową rodzinę.

Globalizacja a Christmas Party

Organizując Christmas Party pamiętaj, że żyjemy w jednym wielkim i wspólnym świecie. Podróże stały się proste, co oznacza, że wokoło nas jest wielu ludzi z różnych zakątków świata.

Planując christmas party koniecznie pamiętajcie sprawdzić, czy pomysły, które chcecie wdrożyć podczas tego wieczoru nikogo nie obrażą. Przecież w różnych zakątkach świata są bardzo różne tradycje, a to oznacza, że każdy z nas odbiera niektóre gry, zabawy, obrządki zupełnie inaczej.

Christmas party w biurze?

To jeden z najprostszych elementów organizacji imprezy świątecznej dla firmy. Wszyscy pracownicy w jednym miejscu, każdy w świątecznym humorze. Nie potrzeba wykwintnej restauracji, aby zrobić atmosferę świąt jak z domu. Wystarczy większa sala, duży stół, dobre jedzonko i goście którzy zsiądą do biesiadowania.

Ubieramy świąteczne drzewko

Może to być element wspólnej integracji, choinka, bombki i kolorowe światełka. Zamiast tradycyjnych bombek można powiesić słodycze czy własnoręcznie robione ozdoby, które powstają podczas wspólnej pracy w firmie.

Dzięki ubraniu wspólnie drzewka jeszcze bardziej poczujecie magię zbliżających się świąt.

Dzięki temu też Wasza integracja będzie jeszcze większa, a problemy w komunikacji wewnętrznej lub rozwiązywaniu problemów staną się o wiele atwiejsze

Świąteczna impreza wyjazdowa czyli xmas party poza biurem

Jedziemy na wigilię firmową poza biuro. Czy to hotel pełen dekoracji czy piękna restauracja z widokiem na ośnieżone góry. Każde z tych miejsc jest wyjątkowe dzięki atmosferze świątecznej oraz ludzi, którzy dodają dodatkowego uroku znaczeniu impreza świąteczna.

Wyjazdowa impreza świąteczna jest dobrym pomysłem, gdy chcemy wyjechać na kilka dni, tak aby każdy mógł również trochę odpocząć, a może nawet jeszcze bardziej się zintegrować przy zaproponowanych grach integracyjnych.

Xmas party na wyjeździe to szansa na odrobinę turystyki podczas firmowego wyjazdu świątecznego. Przecież każdy znajdzie kilka chwil dla siebie i będzie mógł zwiedzić okoliczne atrakcje.

Upominki podczas imprezy świątecznej w firmie

Zastanawiasz się czy warto? My szybko odpowiemy, owszem warto. Tak jak wyżej pisaliśmy, nie muszą to być nie wiadomo jak drogie upominki. Czasami te najprostsze jak świeczka czy koc będą tymi idealnymi.

Każdy z nas cieszy się z drobnych rzeczy, a uśmiech to chyba najważniejszy element imprezy świątecznej. Wraz z uśmiechem tworzy się wyjątkowa atmosfera, która dzięki imprezie świątecznej staje się magiczna.

Mamy przecież nadzieję, że ta świąteczna atmosfera xmas party zostanie z nami na dłużej.

A może losowanie prezentów na Xmas Party

Tradycja z pewnością znana ze szkoły, znana od najmłodszych lat przez każdego z nas. Nutka ciekawości kto kogo ma, nutka pomysłowości, co kupić tak aby było wyjątkowe. Potajemne dowiadywanie się kto kogo ma, kto co chce, a może nawet wymiana osób pod stołem tak aby nikt się nie dowiedział. Potem jedna wielka gra integracyjna, a może wymiana prezentów!

Aż się przypominają czasy szkolne prawda?

Można też zaproponować inną formę, kiedy to której każdy kupuje prezent i podczas imprezy świątecznej każdy wybiera sobie sam prezent. Bez losowania imion, totalna niespodzianka, nikt nie wie na co trafi.

Inne atrakcje podczas Xmas Party

Podczas firmowego wyjazdu świątecznego, poza tradycyjnym losowaniem prezentów warto pomyśleć o atrakcjach integracyjnych takich jak np. wspólne robienie ozdób na choinkę czy świąteczne karaoke, które przypomni trochę dzieciństwa w każdym pracowniku.

Dodatkowo możemy zaproponować wiele atrakcji integracyjnych, które będą idealne przy team buildingu. Dla pracowników po za lepszym poznaniem siebie na wzajem będzie to idealny moment do dobrej zabawy oraz spędzenia czasu bez nudy.

Jakie menu na firmowe Xmas Party?

Christmas Party powinno wyróżniać się od innych imprez organizowanych w trakcie roku, warto poszukać tradycyjnych świątecznych potraw. Czy to pierogów czy to barszczyku. Miłym akcentem lub nawet tradycją xmas party jest zaproponowanie pracownikom, by każdy przygotował coś wyjątkowego, coś co dobrze wspomina na przykład ze swojego dzieciństwa czy ich świątecznych stołów.

Chyba każdy z nas kocha zapach świeżych pomarańczy na stole wigilijnym, kompot z suszu zastąpi nam tradycyjną kawkę czy herbatę.

Tradycyjnie czy nowocześnie?

Wszystko zależy od struktury pracowników oraz upodobań. Zapewne większość będzie za tradycją, ale czemu by nie dodać czegoś nowoczesnego. Dodać nowe potrawy, nowy styl dekoracji, a może zamiast tradycyjnej choinki zastąpić ją specjalnie wiszącymi dekoracjami na linkach tak aby układały się w kształt choinki.

Ile powinna trwać impreza świąteczna?

Odpowiedź wcale nie jest taka oczywista jak się nam wydaje. To wszystko zależy od tego ile będą chcieli goście. Na takich imprezach nie ma wymiarów czasowych, wszystko jest zależne od uczestników. Musimy mieć jednak na uwadze, że czym jest ciekawiej i bardziej magicznie, tym zostaną na xmas party dłużej.

Jedni przyjdą zjedzą i pójdą inni zaś zostaną i będą kolędować, śmiać się i opowiadać świąteczne historie.

Duch świąt nie ma określonego czasu, będzie trwać tyle ile tylko będziemy chcieli.

Gość specjalny podczas wigilii firmowej

Wcale nie mamy tu na myśli świętego Mikołaja, który przyniesie prezenty na xmas party. Tak naprawdę każdy z zaproszonych jest gościem specjalnym, ale również zaproszenie byłych pracowników którzy na pewno będą szczęśliwi za pamięć o nich. Każde Christmas Party powinno być wyjątkowe.

Jeśli chcemy pójść o krok dalej podczas Christmas Party możemy zaprosić dobrego wodzireja, który poza dobrą muzyką będzie opowiadać nam śmieszne historie, żarty czy po prostu będzie cały czas pilnował, żeby xmas party przebiegało wg założonego wcześniej scenariusza

Agencja Eventowa Everal z okazji zbliżających się świąt i nowego roku Życzy wesołych i pogodnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku. Widzimy się z nowymi z pomysłami w przyszłym, 2022 roku.

Do zobaczenia i bawcie się dobrze!


Polecane Artykuły

Potrzebujesz więcej informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja: xseox.pl
crossmenu