Znajdujesz się tutaj:

Wymiatacze

Opublikowano:
13 kwietnia, 2015

O programie Wipe Out zapewne słyszał każdy z Was. To jeden z tych sportów, w którym uczestnicy w „radosny” sposób tarzają się w błocie i walczą „na śmierć i życie” o jak najlepsze wyniki w klasyfikacji generalnej. To także jeden z tych sportów za którym idą wielkie koncerny i kontrakty reklamowe.

W naszym odczuciu to efekt doskonałej medialności i popularności tego programu w coraz szerszych kręgach. Wymiatacze to przecież wyjątkowe show, które bawi, uczy współpracy i integruje uczestników na całym świecie.

Swoją karierę Wymiatacze rozpoczęli w Japonii, choć inne źródła podają, że w USA. Cóż jeden sukces wielu ojców. Tak to zazwyczaj bywa z genialnymi wynalazkami.
Ciekawostką jest również fakt, że udział w programie Wymiatacze brały największe gwiazdy TV, a komentowali go najbardziej popularni radiowi i telewizyjni komentatorzy na świecie.

Z zagranicy program Wymiatacze przywędrował do Polski. W pierwszej kolejności jedna z bardziej popularnych stacji telewizyjnych propagowała go na swojej antenie. Udział w nim wzięły nasze rodzime gwiazdy i gwiazdeczki z show biznesu. Podobnie jak na całym świecie, także i u nas Program Wymiatacze cieszył się olbrzymią popularnością bijąc kolejne rekordy oglądalności. Następnie przez naszą firmę został przystosowany do obsługi imprez integracyjnych i pikników firmowych. W roku 2014 jako pierwsza firma eventowa w Polsce przedstawiliśmy Państwu wyjątkowe, dmuchane tory przeszkód, które w swojej doskonałej formie tworzą niesamowitą bazę pod wszelkie programy team building. Wymiatacze to efekt współpracy naszych animatorów i inżynierów z działu produkcji, wiodącego dostawcy atrakcji na imprezy firmowe w Polsce. Efektem integracji ich pracy w naszej ofercie dostępne są 3 tory wchodzące w skład programu Wymiatacze oraz 5 aren do walk.

Dmuchane tory Wymiatacze na dzień dzisiejszy to: Tor Wipe Out Planet składający się z olbrzymich kul, tor imitujące pale na wodzie, tor wahadła nawiązujący do słynnej przed laty gry komputerowej Prince of Persja. W skład programu Wymiatacze wchodzi także Tor Zbijak, na którym uczestnicy nawiązując do bardzo popularnej w kręgach sportowych gry mają za zadanie z pomocą blisko metrowej średnicy piłki zrzucić biegnącego po trapie uczestnika. W skład torów wymiatacze wchodzi także wyjątkowo popularny dmuchany Tor Przeciskacze składający się z serii niesamowitych tuneli i przeszkód, zjeżdżalni i innych niespodzianek.

Program Wymiatacze do także areny do walk. Na chwilę obecną dostępne są takie jak Arena Wieża służąca do wspinaczki, Arena Siłaczy, na której śmiałkowie mają za zadanie pokonać przeciwnika podczas konkurencji siłowej. Arena wirówka to pozycja szczególna w programie Wymiatacze. Stwarza ona możliwość pokonania ziemskiego przyciągania i poczucie wyjątkowej siły odśrodkowej. To szansa na przeżycia podobne do tych, których doznają piloci myśliwców. Arena Demolka pozwoli Wam poczuć jaką siłę niesie w sobie rozpędzona kula. Z jej pomocą będziecie mięli za zadanie zrzucić przeciwnika z jego bazy. Efektem prowadzonych na Arenie Demolka walk są spektakularne, jednak bezpieczne upadki. Ostatnią z aktualnie dostępnych aren jest Arena Gladiator. Konstrukcyjnie arena przypomina ring bokserski jednak zasady gier i turniej są zupełnie inne. Celem gry jest zrzucenie przeciwnika poza pole gry. Z pomocą przychodzą Wam specjalne tyczki.
Program Wymiatacze zbiera doskonałe recenzje i opinie. Oceniany jest jako doskonałe narzędzie do motywacji oraz wyłaniania liderów. Program Wymiatacze to także doskonała forma rozrywki i integracji.
Oferta programowa systematycznie się rozwija. Niebawem do oferty dołączy Arena Qube.

Zobacz zdjęcia i filmy z Programu Wymiatacze

Polecane Artykuły

Potrzebujesz więcej informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja: xseox.pl
crossmenu