Znajdujesz się tutaj:

Rowery wynajem na imprezy firmowe i nie tylko

Opublikowano:
3 listopada, 2020

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku przygotowaliśmy dla Was nową atrakcje na imprezy integracyjne, spotkania firmowe i eventy. Jako pierwsza firma w Polsce, przedstawiamy flotę 250 rowerów ze wspomaganiem elektrycznym, które stanowią doskonałą podstawę do tworzenia scenariuszy spotkań firmowych. Nasze rowery na wynajem to sprzęt w 100% nowy, zakupiony w okresie od marca do listopada 2020. Jest to także sprzęt wprost idealny na potrzeby stworzenia hotelowych wypożyczalni rowerów.

Nasze rowery na wynajem to sprzęt najwyższej jakość – w ofercie mamy tzw. fat bike oraz rowery miejskie na cienkich kołach, które idealne sprawdzą się podczas wszelkich gier miejskich, podczas zwiedzania zabytków czy przestrzeni miejskich. Rowery fat bike to idealna propozycja do wypożyczalni rowerów zlokalizowanych poza terenami miejskimi. Nasze rowery z przyjemnością prowadzą się po polach, lasach czy podczas jazdy po terenie górzystym.

Oferujemy Wam kilka modeli biznesowej współpracy. Pierwszy z nich to wspomniany już wcześniej wynajem rowerów na imprezy integracyjne czy na potrzeby spotkań firmowych. Jest to propozycja wynajmu rowerów elektrycznych na jeden, góra dwa dni. Propozycja ta skierowana jest do firm i agencji eventowych, a także klientów finalnych, którzy zamierzają stworzyć niepowtarzalny scenariusz spotkania firmowego w oparciu o wynajem rowerów elektrycznych. Może to być np. rajd terenowy, wspólna wycieczka po leśnych duktach czy polanach, integracyjny dzień w firmie zakończony wyjazdem do lasu i ogniskiem czy niespotykana atrakcja na letni firmowy piknik. W takim przypadku zamawiający otrzymuje kompleksową usługę polegającą na dostarczeniu rowerów na miejsce eventu czy imprezy, ich pełnej obsłudze przez nasz team czy animacjach podczas wycieczki rowerowej. Wynajmując rower na jeden czy dwa dni nie ponosisz kosztów związanych z wynajmem długoterminowym, płacisz za usługę wówczas, gdy jej potrzebujesz. Proste, wygodne i dedykowane firmom zajmującym się obsługą spotkań firmowych.

Rowery na wynajem oferujemy także obiektom hotelowym czy konferencyjnym. W tym przypadku polecamy model biznesowy oparty o „wypożyczalnię rowerów”. Jest to propozycja współpracy polegająca na wstawieniu Wam naszych rowerów na wynajem w tzw. wynajem długoterminowy. Trochę to przypomina leasing, podczas którego płacicie za okres, kiedy nasze rowery są do dyspozycji Waszych gości. Cena wynajmu zależna jest oczywiście od okresu, na jaki potrzebujecie wynająć nasze rowery. Poza miesięcznym czynszem za najem musicie wpłacić nam kaucję. W ramach tego modelu biznesowego otrzymujecie od nas gwarancję serwisu roweru przed upływem 48h od momentu zgłoszenia usterki, a także zastępcze rowery na wynajem w przypadku awarii sprzętu.

Nasze rowery są bardzo ekologiczne. W naszym magazynie każdorazowe ładujemy je zieloną energią pozyskaną ze Słońca. Dzięki temu ekologia nie jest tu beznadziejnym dodatkiem, a faktem który wcielamy w życie propagując elektro mobilność. Zamawiając nasz sprzęt masz gwarancję, że podczas jazdy wspomaga Cię energia słoneczna Jesteśmy z tego dumni.

Rowery na wynajem oferujemy na terenie całej Polski. Pomagamy Wam stworzyć wypożyczalnie rowerów w dowolnym zakątku naszego kraju. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nikt nie ma takiej floty, gwarantujemy! Skontaktuj się z EVERAL już dziś.

 

Polecane Artykuły

Potrzebujesz więcej informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja: xseox.pl
crossmenu