Znajdujesz się tutaj:

Pudła prezentowe - upominki dla pracowników

Opublikowano:
3 listopada, 2020

 

Jesień to najwyższa pora, aby skierować swój wzrok w kierunku świąt Bożego Narodzenia. To wyjątkowy i wspaniały czasy, podczas którego ludzie na całym świecie obdarowują się upominkami i wręczają sobie najcudowniejsze prezenty, jakie tylko można sobie wymarzyć. Jesień to także czas, w którym osoby odpowiedzialne za zamawianie firmowych upominków, powinny zacząć rozglądać się za zamówieniem niepowtarzalnych prezentów dla swoich koleżanek i kolegów z firmy czy biura. Tegoroczna jesień jest pod tym kątem bardzo wyjątkowa. Z uwagi na duże utrudnienia związane z organizacją imprez integracyjnych czy świątecznych kolacji firmowych, upominki zapakowane w pudła prezentowe pozwolą Ci okazać pamięć osobom dla Ciebie ważnym. Nie ma znaczenia czy są to koledzy, pracownicy czy szefostwo- zamów dla nich wyjątkowe firmowe prezenty, ale nie kosze upominkowe tylko wspaniałe i niepowtarzalne Pudła Prezentowe od EVERAL. Po więcej informacji zadzwoń do nas lub kliknij na https://pudlaprezentowe.pl

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to z pewnością okres bardzo gorący, okres, podczas którego każdy z nas zastanawia się, jakie prezenty będą w tym roku na topie i co zadowoli obdarowanych. Stworzenie wyjątkowych i niepowtarzalnych prezentów to nie lada wyzwanie, nie tylko dla nas ale i z pewnością dla Was. Odpowiedzialność za zadowolenie wielu osób w Twojej firmie czy korporacji to spore utrudnienie.

Nasze pudła prezentowe, w które zapakujemy Twoje firmowe upominki to produkt najwyższej jakości, przygotowany z dbałością o szczegóły i zawartość. Zawartość pudeł prezentowych, wchodząca w skład upominków to produkty najwyższej jakości, wyselekcjonowane na podstawie długotrwałych testów smaku, wyglądu czy zapachu. Dbamy, by produkty wchodzące w skład naszych prezentów były zawsze jak najbardziej ekologiczne, dawały Ci masę frajdy z własnoręcznego skompletowania części składowych czy pozwoliły Ci spędzić kreatywny czas z Twoim dzieckiem podczas wspólnego dekorowania i ozdabiania. Gwarantujemy, że nasze prezenty pachną, smakują i zadziwiają. Gwarantujemy efekt WOW u ich odbiorców.

Produkty spożywcze znajdujące się w kategorii ekologiczne pochodzą z ekologicznych upraw czy lasów Suwalszczyzny, Podkarpacia czy Bieszczad. Nie znajdziesz tu jakże popularnej w marketach masówki, jedynie udającej, że jest zdrowa.

Nasze pudła prezentowe mogą posiadać dedykacje, bileciki z życzeniami czy też personalizowane naklejki i nadruki na przykład z nazwą Twojej firmy, życzeniami czy czymkolwiek zamarzysz. Zawsze dbamy o to, aby były dopasowane do Twoich potrzeb czy oczekiwań obdarowanych.

Forma i kształt pudeł pozwala na wysyłkę kurierem, dzięki czemu nasze prezenty na przykład dla pracowników mogą być dostarczone w dowolne miejsce na świecie. Pudła Prezentowe możemy dostarczyć także naszym transportem, dzięki czemu może je np. dostarczyć Mikołaj, Śnieżynki czy wesołek przebrany za renifera
Zamówienie pudeł jest także bajkowo wygodne – możesz skorzystać z naszego sklepu internetowego lub zamówić bezpośrednio u naszego doradcy. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Wygodny system płatności jedynie ułatwia cały proces. Nie wierzysz, sprawdź nas już teraz.

Zamawiając prezenty od naszej marki Pudła Prezentowe masz pewność, że każdy upominek jest stworzone na Twoje indywidualne zamówienie. Nie znajdziesz u nas gotowych marketowych gotowców. Masz możliwość, aby swój firmowy prezent skomponować dowolnie i niezależnie od tego, co widzisz na zdjęciach. Dajemy Ci gwarancję, że upominki firmowe jeszcze nigdy nie były tak wyjątkowe. Przekonaj się zmawiając je już teraz, nie czekaj na ostatnią chwilę.

Polecane Artykuły

Potrzebujesz więcej informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja: xseox.pl
crossmenu