Znajdujesz się tutaj:

Imprezy integracyjne - skuteczne narzędzie motywacji?

Opublikowano:
30 września, 2016

System motywacyjny w przedsiębiorstwie jest złożoną i wielopłaszczyznową dziedziną. Wyjazdy integracyjne stają się utajonym i mniej oczywistym rozwiązaniem motywacyjnym. Trzeba jednak dobrze przemyśleć cel takiego spotkania, jego formę oraz potrzeby grupy. Niestety w dalszym ciągu wyjazdy integracyjne kojarzą się z potokiem alkoholu i mało angażującymi zadaniami. Całe szczęście ta era eventów jest już za nami.

Dobrze zorganizowany wyjazd stanowi możliwość oderwania się od codzienności przy równoczesnej szansie poznania kolegów i koleżanek z pracy, z którymi mieliśmy dotychczas znikome relacje lub oparte wyłącznie na kontakcie telefonicznym czy mailowym. Proponujemy niestandardowe rozwiązania, które nie tylko zintegrują zespół, ale także pokażą, że wyjazd firmowy to miło spędzony czas, a nie przykry obowiązek.

Niech żałują osoby, które nie pojechały!

Jeśli już poznaliście wszystkie okoliczne obiekty, proponujemy podróż do sąsiednich państw, gdzie ceny nie odstraszają, a podróż nie zajmuje całego dnia.

Jednym z takich rozwiązań jest wyjazd do ….. , gdzie pracowników przywita rozbudowany kompleks basenów. Na miejscu znajdziecie 6 zjeżdżalni, gdzie najdłuższa ma aż 212 metrów, wodospady oraz prądy morskie. Po wodnych szaleństwach będzie można odpocząć w cieniu dziewięciometrowych palm. Na Gości czekają także łaźnie czy strefa SPA. Basen można potraktować jako rozgrzewkę, bo na miłośników nart i deski snowboardowej też czekają atrakcje. Kompleks wyposażony jest w dwa stoki narciarskie działające cały rok, zarówno w okresie letnim oraz zimowym.

Innym przykładem wyjazdów zagranicznych jest czeska Praga, gdzie zwiedzanie miasta może przyjąć formę niecodziennej gry miejskiej. Specjalnie dla Was przygotujemy najbardziej malowniczą trasę po „Paryżu Wschodu”, bo tak nazywana jest Praga. Odwiedzane miejsca poszerzone będą o historię danego obiektu oraz ciekawostki.

Przed Wami także pakiet zadań do wykonania, gdzie między innymi zmierzycie się z językiem naszych sąsiadów. Wyjazd zostanie uwieńczony spotkaniem przy stole pełnym czeskich smakowitości oraz złocistego napoju.

Sama podróż do sąsiednich państw też może przyjąć przyjemną formę. Zamiast butelki z zawartością procentów proponujemy mały zestaw integracji w postaci kalamburów, wspólnego firmowego wiersza, a może karykatur.

Wyjazdy integracyjne mają za zadanie nie tylko podniesienia satysfakcji zatrudnionych pracowników, ich integrację, ale również kształtują kulturę organizacyjną firmy.

Polecane Artykuły

Potrzebujesz więcej informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja: xseox.pl
crossmenu