Znajdujesz się tutaj:

Eko eventy z everal

Opublikowano:
4 lutego, 2019

Eco Event – pomysł na Event dla Twojej firmy. Przygotuj z nami zielone spotkanie na którym wdrożymy pro ekologiczne podejście do integracji. Razem z nami stwórz wyjątkowe, odpowiedzialne i edukacyjne wydarzenie, które z pewnością otworzy oczy wielu z jego uczestników.

Podążaj z duchem najnowszego trendu i dbaj o środowisko, zorganizuj z nami event ekologiczny. Stwórz event zgodny z trendem eko, bądź smart. Spotkanie na którym Twoi na zielono ubrani goście dowiedzą się jak być bardziej eco, będziemy piknik - ować w miłej i zabawnej atmosferze. Nauczysz się jak zadbać o naszą planetę, bo nawet małe kroki i zachowania zmieniają świat.

Zabierzemy Was z daleka od miejskiego zgiełku, wśród zieleni i śpiewu ptaków, gdzie wraz z ekologicznym zespołem swojej firmy nabierzecie energii na nadchodzące dni i tygodnie. Każdy z Was może zabrać swój koc i piknikować razem z nami.

Już pierwszą nagrodę otrzymasz jeśli na spotkanie przyjedziesz rowerem, deskorolką czy wrotkami. A może masz inny ekologiczny pojazd?

Połączmy siły tego dnia! Pokażmy jak bardziej ekologiczni jest Twój zespół, jak bardzo eco jest Twoja firma.

Organizujemy spotkania dla firm, którym zależy aby nasza planeta przetrwała jak najdłużej, by zwiększyć świadomość ekologiczną swoich pracowników czy ich rodzin. Pikniki ekologiczne organizowane przez nasz zespół to gwarancja udanej zabawy i integracja. Eventy ekologiczne organizujemy na terenie całej Polski.  Podczas organizacji tego typu spotkań dla firm staramy się wykorzystywać surowce naturalne, jak drewno, papier czy szkło. Surowce te mogą po evencie zostać ponownie przetworzone.

 

Polecane Artykuły

Potrzebujesz więcej informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja: xseox.pl
crossmenu