Znajdujesz się tutaj:

Wyjątkowe gry team building

Opublikowano:
14 maja, 2015

Dzisiejszy poradnik miał się nie pojawić. Sezon, wiele realizacji i tysiące spraw na głowie mocno naciągnęły naszą dobę. Podczas rozmowy, na jednej z trwających realizacji odbywającej się w Hotelu Windsor opowiedziałem o tym Przemkowi M, a On krótko i rzeczowo stwierdził „oszalałeś!”

Przyzwyczaiłeś wiele osób do faktu, że raz w tygodniu piszecie o naprawdę ważnych rzeczach związanych z branżą eventową, a teraz chcesz przestać? Chcesz tym wszystkim ludziom powiedzieć, że nie masz dla nich czasu?

Miał rację stwierdziłem. Oszalałem!

Nie czekając długo przygotowałem dla Was dziś, słów kilka o niesamowitej atrakcji związanej z grami team building.

Dzięki Przemek!

Goniąc za nowościami na rynku integracji zapomnieliśmy wspomnieć Wam o doskonałej atrakcji, która z pewnością wyniesie Wasze dotychczasowe imprezy integracyjne na inny poziom.

Znacie ten temat, a może chcecie dowiedzieć się więcej, co możecie zyskać poprzez kreatywne włączenie gier negocjacyjno handlowych do swoich programów team building?

Przeczytajcie o tym koniecznie już dziś!

Integracyjne gry negocjacyjno handlowe to wyjątkowy pomysł, aby zaktywizować całe grupy w dążeniu do osiągnięcia wspólnego celu, jakim np. jest zbudowanie zintegrowanego zespołu poprzez budowę statku czy też wyjątkowego pojazdu.

Krótki wstęp oraz jasne i zrozumiałe wyjaśnienie zasad to podstawa.

Zaraz potem koniecznie podzielcie zespół na mniejsze, najlepiej składające się z przypadkowych osób drużyny. Dzięki pewnej przypadkowości i losowości unikniecie ewentualnych zarzutów o stronniczość czy z góry zaplanowany skład zespołów.

Po podziale należy poprosić drużyny by wyłonili liderów oraz o jeszcze o jedną bardzo ważną czynność. O niej opowiemy Wam jednak podczas spotkania.

Podczas gier negocjacyjno handlowych weźmiecie udział w niesamowitych „wyprawach” do świata wyobraźni, połączycie twórcze procesy z nabytymi umiejętnościami. Wykonacie szereg konkurencji sprawnościowo – logicznych.

Wspólne starania o założony efekt przyniosą pozytywny rezultat tylko i wyłącznie w przypadku świadomie i racjonalnie podejmowanych decyzji. Przedmioty codziennego użytku nabiorą niesamowitej wartości, a handel wymienny znowu wróci do łask.

Koniecznie już dziś umówcie się naszym przedstawicielem. Wspólnie dopracujemy Wasz event tak, by zagwarantować uczestnikom wielkie WOW.

 

 

 

Polecane Artykuły

Potrzebujesz więcej informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja: xseox.pl
crossmenu