Znajdujesz się tutaj:

Pikniki firmowe Warszawa

Opublikowano:
5 marca, 2019

Pikniki firmowe Warszawa - organizator

Styczeń upłynął nad pod znakiem kreacji nowych pomysłów na organizowane przez nas pikniki firmowe. Przygotowaliśmy dla Was zupełnie nowe scenariusze, będące odpowiedzią na potrzeby płynące z rynku. Scenariusze pikników, te które już bardzo dobrze znacie poddaliśmy liftingowi i gruntownie je zmodernizowaliśmy. Zadbaliśmy o to, by spotykając się z nami na evencie, organizowanym przez nas każdy z Was znalazł coś dla siebie. Coś wyjątkowego.

Nowy rok, nowe wyzwania. Z takim mottem na twarzy przystąpiliśmy do pracy nad wspomnianymi wcześniej już programami na pikniki dla firm. Działania rozpoczęliśmy od kwestii idealnej piknikowej gastronomii. Jak powszechnie wiadomo dobry catering na piknik, stworzony ze świeżych półproduktów i podany w elegancki i najlepiej pro ekologiczny sposób to połowa sukcesu organizatora, dobry catering to jedna z podstawowych zasad tworzenia udanego eventu firmowego. Jak wiecie firma eventowa EVERAL przykłada olbrzymią uwagę do jakości serwowanych naszym Gościom produktów, zatem i tym razem nie może być inaczej. Postanowiliśmy specjalnie dla Was stworzyć wyjątkowy samochód, samochód który dojedzie do dowolnie wybranej przez Was piknikowej lokalizacji. Nasz pojazd, oczywiście w kolorze pomarańczowym, serwował będzie specjały kuchni fast wg zasady slow food. Przygotowaliśmy wyszukaną recepturę na przepyszne burgery wołowe, które podajemy ze świeżymi warzywami. Całość zamykamy w grillowane bułki. Aby jeszcze bardziej rozpuścić Wasze podniebienia dodajemy żółty ser i chrupiący bekon. Zgłodnieliście?

Dodatkiem do naszych burgerów będą świeże i gorące piknikowe frytki. Formuła belgijska zapewni smak, pożądanie i chrupkość. Dodatek sosów pozwoli Wam spersonalizować wyrób pod kątem Waszych predyspozycji kulinarnych.

Nasz food truck to nie jedyna nowość, jaką przygotowaliśmy dla Was w tym roku. Stworzyliśmy wyjątkowe scenariusze eko pikników integracyjnych. Zauważyliśmy, że problem zanieczyszczenia środowiska, smogu czy też podejścia nas wszystkich do kwestii eco pozostawia wiele do życzenia. Opracowując ten jakże gorący temat zadbaliśmy zarówno o dzieci, młodzież jak i dorosłych. Dobraliśmy wyjątkowy zestaw piknikowych i zarazem ekologicznych atrakcji na Wasz event tak, by pokazać Wam skąd bierze się smog, gdzie znaleźć eko produkty czy jak spędzać ekologicznie czas z przyjaciółmi czy rodziną. Eko pikniki to w naszym odczuciu trend, który będzie nasilał się w najbliższych latach i z pewnością wywoła serię wielu pozytywnych zmian w świadomości wielu z nas. Eko wydarzenia dla firm to z także pomysł na doskonałą promocję firm. Poprzez ekologiczne spojrzenie na świat, rozsądne gospodarowanie odpadami czy wdrażanie procesów mających na celu zmniejszenie np. zużycia plastikowych butelek na wodę można zapoczątkować genialne zmiany w swoim zespole. Za przykład może tu posłużyć np. rezygnacja z wody w małych butelkach, która jest tak niezbędna na wszelkie organizowane konferencje i zastąpienie jej wodą mineralną z dużych dystrybutorów. Świetnym pomysłem są firmowe wyzwania i nagrody. Za przykład motywowania zespołu może posłużyć zaproszenie na wyjazd integracyjny dla teamu, który w założonym okresie czasu przejedzie najwięcej kilometrów na rowerze.

Wracając do scenariuszy pikników firmowych warto nadmienić, na jedną z naszych wyjątkowych atrakcji jaką są olbrzymie pontony. Organizując piknik firmowy nad wodą warto zwrócić się do nas z zapytaniem o możliwość organizacji swobodnych rejsów, po np. Zalewie Zegrzyńskim. Nie należy przy tym zapominać, że imprezy takie jak pikniki dla firm, rządzą się innymi prawami niż imprezy prywatne. W przypadku organizacji tej atrakcji podczas pikniku koniecznie należy zapewnić obstawę WOPR eventu. Dzięki temu każdy z gości imprezy integracyjnej poczuje się bezpiecznie.

Naszą kolejną nowością na eventy firmowe są „gry szalone”. Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji koniecznie skontaktujcie się z naszym Event managerem. Z pewnością odpowie na wiele pytań związanych z ofertą firmy eventowej EVERAL.

Polecane Artykuły

Potrzebujesz więcej informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.
Copyright © 2021 – 2024 All Rights Reserved
Realizacja: xseox.pl
crossmenu